Troll Face Quest Video Memes

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 90.6 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
IOS cihazınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve renkli bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız.

Kaçış oyunlarını sevenler, ustaca gizlenmiş son derece eğlendirici bir mizah anlayışı, talihsiz tuvalet felaketleri ve iyi planlanmış tıklamalar içeren kurnazca hazırlanmış yepyeni video oyununa seviyelerine bayılacaksınız. Troll Face Quest Video Memes mobil oyunu IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz troller üzerine kurulu eğlenceli bir mobil oyundur. 

Komik düzeyde kafa karıştırıcı, karın ağrıtıcı mini oyun seviyeleri eşliğinde başarılı bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun. Hem eğlenecek hem de gülmekten karnınız ağrıyacak. Kendinizi oyuna kaptırmamak için hiç bir sebebiniz bulunmuyor. Troller ile keyfinize bakın, oyun kontrolleri oldukça kolaydır. Eğlenceli oyun müzikleri de oyunda sizleri daha da motive edecektir. 

Belli başlı görevleriniz olacak bunları yerine getirerek daha da ileri seviyelere geçmeye hak kazanabilirsiniz. Bunun için çok çabalamanız gerekiyor, görüntüsü ile dahi sizleri eğlendiren oyun karakterlerinin kontrolünü üstlenerek kazanmak uğruna elinizden geleni yapın. Gizli kalmış ögeleri ortaya çıkarmak için gözünüzü açık tutun. Zorlu bulmacalar çözülmek üzere sizleri bekliyor olacak. 

Troll Face Quest Video Memes indir
DİĞER SÜRÜMLER