Troll Face Quest Video Memes

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 90.6 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Trol canavarları iş başında, onlara karşı ayakta durmak için oyuna dahil olun.

Troll Face Quest Video Memes mobil oyunu trol canavarları üzerine kurulu olan başarılı bir bulmaca oyunudur. Oyunumuz oyun piyasasının başarılı isimlerinden Spil Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olup oyuncuları memnun etmeyi başaran bir oyun olmuştur. Sizde oyunu Android  mobil cihazınıza indirin ve trol canavarlarına karşı dik bir duruş gösterin. 

Çok fazla ilgi gören herkesle, hem de hiç ayrım yapmadan matrak geçen farklı şakalar, muziplikler ve bilmecelerle dolu zorlu zeka oyunlarıyla beyninizi eğlendirin. Her bir seviye, dikkat yeteneğinizin sınırlarına kadar zorlayarak test etmenizi sağlarken kafanı oldukça karıştıracak ya da gülmekten kırılmanıza neden olacak renkli bir oyundur. Oyunda gülmekten kendinizi geri alamayacaksınız. 

Çılgın şakalar ile oyunda eğlenmenize bakın. Gizli eşyaları bularak sizlere verilen görevleri yerine getirmeye çalışın. Son derece eğlendirici bir aptallık seviyesine sahip, kurnazca hazırlanmış yepyeni 48 bulmaca ve zeka oyunu seviyesini geçmek için kendinize oyuna bırakın. Her an eğlenmek adına bir sonraki seviyeye geçin. Güçlü ve eğlendirici bir oyun deneyimi yaşamak tamamen sizin elinizdedir. 

Troll Face Quest Video Memes indir
DİĞER SÜRÜMLER